Media

Autorem recenzji jest Winotes


Niby jesteśmy fast foodem, ale jednak nie do końca. Dlaczego? Jakość naszego jedzenia niewiele ma wspólnego z popularnymi sieciówkami, gdzie serwuje się odgrzewane półprodukty wątpliwego pochodzenia i jakości. Jak piszą autorzy recenzji: "Gdzieś obok tego jest Ę Rybę, krótko mówiąc – wysokojakościowy fast food rybny. Nie jest to jednak tzw. „opozycja totalna” wobec aktualnych trendów kulinarnych. Owszem, wpisuje się w nie, ale nie robi tego w sposób banalny. Podawane są ryby oceaniczne – nie ma żadnej z coraz mniej zdrowego Bałtyku. Podawane są szybko i prosto, z dobrej jakości frytkami, domowymi surówkami i sosami robionymi na miejscu. Wszystko w ładnym, choć jednorazowym pojemniku. "

Całą recenzję możecie znaleźć i przeczytać tutaj: http://www.winotes.pl/miejsca/e-rybe-czyli-fast-food-%E2%89%A0-junk-food/

 

Autorką pozytywnej recenzji jest Aga S.


Kolejne miłe słowa są dla nas nie tylko nagrodą, ale i motywacją! Cieszymy się, że nasze rybki spełniły oczekiwania. Niedawno pojawił się u nas alkohol, którego wówczas jeszcze nie było. Mimo wszystko, nasz pyszny grzaniec bezalkoholowy sprawdził się wówczas doskonale: "A tak w ogóle to dostaliśmy grzańca od obsługi za darmo, na przetestowanie. Był to bardzo miły gest, bo na dworze było potwornie zimno. Generalnie pani, która nas obsługiwała była supermiła, wszystko nam opowiedziała, dużo się uśmiechała, sama przyjemność."

Całą recenzję znajdziecie pod linkiem: www.yelp.com/erybe . Zachęcamy do czytania!

Autorem recenzji jest Tejsty Poznań


Pozytywne opinie to coś, co lubimy najbardziej! Miło nam słyszeć, że znowu przypadliśmy do gustu naszym Klientom. Mamy nadzieję, że wrócą spróbować nowych smaków :) Co Tejsty Poznań pozytywnie zaskoczyło? Oczywiście pyszne lody: "Ę rybę często wprowadza do menu nowości, a im zdrowsze (np. lemoniady kiwi, arbuz) tym dla Nas smaczniej i lepiej :) Po "obiadku" można również przejść okienko obok do Lodzia - lody na patyku na deser :))"

Całą pyszną recenzję znajdziecie na stronie: https://tejstypoznan.blogspot.com/2015/08/e-rybe.html

 

Autorem recenzji jest Mint


Tę recenzję śmiało możemy określić słowami "krótko, zwięźle i na temat". W kilku zdaniach opisany został nasz lokal i najważniejsze dania. Warszawskie Ę RybĘ - siostra swojej poznańskiej poprzedniczki - to zdecydowanie miejsce nie tylko dla miłośników klasycznego Fish&Chips, ale także innych pyszności: "Ryby możemy zamówić także solo, a jeśli ktoś na nie ochoty nie ma, w menu czekają jeszcze kalmary, krewetki oraz kąski kurczaka."

Cała recenzja znajduje się na stronie: www.cojestgrane24.wyborcza.pl/ERybe . Przeczytajcie koniecznie!

Autorem recenzji jest Poznanknowow


Dlaczego jesteśmy nowym wymiarem fish&chips? Tego dowiecie się właśnie z recenzji Poznanknowow, którzy odwiedzili nasz poznański lokal. Zachwalają nasze menu i pomysłowe rozwiązania. Jak sami radzą: "Jeśli nie jesteście zbyt głodni możecie zamówić same frytki (5zł), talarki (6zł) lub brokuły (6zł), a jeśli macie ochotę na porcję świeżych warzyw to polecamy sałatkę – z dorszem, kalmarami lub kurczakiem" :)

Więcej o smakach Wielkiej Brytanii w Ę Rybę przeczytacie tutaj: http://www.poznanknowow.pl/foodanddrink/e-rybe/

 

Autorem recenzji jest Warszawa w pigułce.


Po raz kolejny udało nam się "skraść serca i żołądki" naszych Gości :) Cieszymy się, że zdaniem ekspertów bardzo wiernie oddajemy brytyjskie smaki Fish&Chips. A wszystko to w samym centrum Warszawy: "Lokal jest kalką poznańskiego Ę Rybę, który odniósł w stolicy wielkopolski ogromny sukces. Znajduje się przy ulicy Jana Pawła II przy samym wejściu do metra – stacja Rondo ONZ."

Więcej o smakach Wielkiej Brytanii na Jana Pawła 18 w Warszawie przeczytacie tutaj: www.warszawawpigulce.pl/e-rybe-smak-wielkiej-brytanii-w-warszawie. Sprawdźcie koniecznie koniecznie!

 

Strona 1 z 3

Skontaktuj się z nami

Wypełnij i wyślij krótki formularz. Odpiszemy jak najszybciej!

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Erybe Haslo Ryba
Pyszne ryby i owoce morza w Ę RybĘ!

Dołącz do nas

Facebook Warszawa
Eryba Google Plus
Instangram Warszawa