Kilka słów o nas...

O nas

Ę Rybę wpisuje się swoim charakterem w modny trend street food. Ma być smacznie, szybko i  niedrogo.

Bary Fish & Chips mają długoletnią tradycję w Wielkiej Brytanii, jednak na polskim rynku nie znajdziemy zbyt wielu restauracji z menu rybnym. Nowe trendy w gastronomii, zdecydowanie wskazują na potrawy z ryb jako te, po które warto sięgać ze względu na wartości jakich dostarczają naszemu organizmowi. Chcemy wpisać się w ową koncepcję propagując łatwo dostępną i pyszną wersję baru rybnego, z oryginalnym brytyjskim menu. Wsłuchujemy się jednak w sugestie naszych gości i uzupełniamy ofertę o potrawy, których oczekują. Jest więc zawsze dostępna ryba z grilla i sałatki.

Tym, co nas wyróżnia jest wyjątkowy sposób przygotowywania naszych produktów. Nasi kucharze na miejscu przyrządzają posiłki ze świeżych artykułów. Podstawową rybą w naszym menu jest dorsz atlantycki, który ma delikatny smak oraz niezwykle jędrną i kruchą strukturę mięsa. Opracowana przez nas panierka jest wzbogacona o zestaw przypraw, złożony m.in. z kolendry, kurkumy, estragonu i gałki muszkatołowej. 

Znakiem szczególnym Ę Rybę jest sprzedaż na wynos z okienka. Specjalnie przez nas zaprojektowane opakowania, powodują, że jedzenie na ulicy jest proste i estetyczne. Właśnie ze względu na rosnąca popularność takiej formy jedzenia, opracowaliśmy wersję fish&chips w wygodnych, niewielkich kawałkach do zjedzenia na raz. Dla preferujących tradycyjny sposób podania ryby, czyli w całości, przygotowaliśmy drewniane skrzyneczki i drukowany papier, który idealnie wplata się w tradycyjny sposób podawania fish & chips. 

Naszą misją jest tworzenie miejsca, w którym można skosztować na miejscu przygotowanych dań rybnych z najwyższej jakości produktów. Dbamy o to, aby spełnić oczekiwania wszystkich, którym zależy na zdrowym odżywianiu. Chcemy zapewnić naszym Klientom jak najlepsze doznania.

 

 

Co nas wyróżnia?

Niepowtarzalność

Niepowtarzalność

Wszystkie dopracowywane przez nas detale składają się na niepowtarzalne i wyjątkowe dania. Wkładamy całe serce w przygotowanie zdrowych, smacznych i różnorodnych posiłków, które zadowolą każdego rybnego smakosza!
Zdrowe Skladniki

Zdrowe Skladniki

Naczelną zasadą, jaka przyświeca w naszych restauracjach, jest przygotowywanie zdrowych i wartościowych dań, które zadowolą każdego miłośnika zdrowego i naturalnego jedzenia. Wybieramy tylko sprawdzone artykuły bogate w witaminy i składniki odżywcze.
Świeżość

Świeżość

Wszystkie produkty, z których przygotowujemy nasze dania i dodatki, są świeże i starannie dobrane. Dbamy o to, aby nasze ryby i owoce morza nie było mrożone, a jedynie schładzane do transportu. Nie korzystamy z półproduktów, a jedynie świeżych artykułów.
Sprawdzona receptura

Sprawdzona receptura

Niewątpliwą zaletą naszych dań jest nie tylko najwyższa jakość wykorzystywanych przez nas produktów, ale także sprawdzona receptura, według której przyrządzamy od podstaw nasze dania, dodatki i sosy. Przekłada się to na unikalny i niepowtarzalny smak, który jest naszą wizytówką.
Handmade

Handmade

Wszystkie dania przygotowane są przez nas na miejscu. Ich przyrządzenie jest staranne i pracochłonne. Nie przygotowujemy posiłków z tzw. „półproduktów”. Sami wybieramy świeże składniki, odpowiednio je przygotowujemy, przyprawiamy, a następnie podajemy.
Znakomite dodatki

Znakomite dodatki

Nie tylko dania główne, ale i nasze dodatki są znakomite. Własnoręcznie przygotowujemy unikalne sosy, majonez i panierkę, które nadają naszym daniom wyjątkowego smaku. Na miejscu przygotowujemy także napoje – zawsze ze świeżych produktów.
Odpowiednie podanie

Odpowiednie podanie

Dbamy o to, aby przygotowane przez nas potrawy nie tylko wspaniale smakowały, ale i wyglądały. Szczególną uwagę zwracamy na estetyczny i smakowity sposób podania tak, aby nasze dania cieszyły już od pierwszej chwili.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij i wyślij krótki formularz. Odpiszemy jak najszybciej!

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Erybe Haslo Ryba
Pyszne ryby i owoce morza w Ę RybĘ!

Dołącz do nas

Facebook Warszawa
Eryba Google Plus
Instangram Warszawa